Kursu apraksts
Ko darīsim?
Apgūsim prasmes iegūt izteiksmīgus attēlus!
Teorētiskajās nodarbībās uzzināsiet svarīgākās lietas, kā to varētu paveikt. Nāksies iepazīt fotogrāfijas teoriju, jēdzienus un funkcijas, kas ir būtiskas, darbojoties ar fotoaparātu un/vai viedtālruni. Praktiskajās nodarbībās iemācīsieties novērtēt savas tehnikas iespējas un iegūsiet praktiskas zināšanas to izmantošanai, lai sekmīgi un apzināti uzņemtu tehniski un radoši izteiksmīgus attēlus. Protams, prakses pamatā vispirms ir nepieciešamo teorētisko zināšanu apgūšana, kam veltīsim lielāko laika daļu.
Bet galvenais vārds mācību kursa laikā būs radošums! Tehnika ir tikai līdzeklis!
Kam?
Kursi domāti ikvienam, kam patīk un interesē fotogrāfija, neatkarīgi no dzīves  (18+) un fotografēšanas pieredzes. Mācību process ir vērsts uz sadarbību - notiek gan lekcijas, grupu nodarbības un diskusijas, gan individuālās konsultācijas ar pasniedzēju un   vieslektoriem. Praksē balstītā mācību programma ir lieliska iespēja spert pirmos vai jau nākamos soļus fotogrāfijas pasaules izzināšanā.
Lai pieteiktos mācībām galvenais ir vēlme un entuziasms pilnveidot savas zināšanas. Fotoaparāta (pus/nepus profesionāla, analoga vai digitāla) esamība nav obligāts nosacījums. Mūsdienu viedtālruņa ar labu kameru esamība ir pietiekams “ierocis” praktiskai un radošai izpausmei. Tāpat noteikti var pieteikties interesenti ar jebkādu darbojošos analogo filmu fotoaparātu. Un pēc šī kursa apmeklējuma būs pilnīgi skaidrs, ja būs nepieciešams, tad kādu fotoaparātu izvēlēties un izmantot, lai vislabāk praktiski īstenotu savas radošās ieceres. Iegūtās zināšanas būs vienlīdz noderīgas gan tiem, kam nav īpašu praktisku iemaņu un priekšzināšanu fotogrāfijā, gan arī tiem, kam jau ir zināmas fotografēšanas prasmes.

Kāpēc pieteikties?
Lai apgūtu veidu un metodes iecerēto fotogrāfisko mērķu sasniegšanai (fotogrāfijas valoda, izteiksmes veidi, vēstījuma nodošana, u.c.) izmantojot tam piemērotu tehniku (viedtālrunis, fotoaparāts, stacionārās gaismas, portatīvās zibspuldzes, dabīgā gaisma, palīgierīces, fotogrāfiju, filmu un failu glabāšana, un arhivēšana u.c.) ir šī intensīvā mācību kursa pamats. Mācību programma sagatavota lai jebkurš tās absolvents varētu labāk izprast attēlu veidošanas principus un iemācīties radīt labākas fotogrāfijas - gan veidojot savu fotoprojektu, gan izmantojot fotogrāfijas darba vajadzībām, gan savam priekam un ikdienai.
Šīs mācību programmas apguve noteikti palīdzēs, ja vēlēsieties pieteikties rudenī gaidāmajos 9 mēšešu otrā līmeņa kursos “Radošā fotogrāfija” 2020/2021.

Kursu sākums 29.02.2020.
Pieteikties līdz 21.02.2020.
Mācību kursu vada fotogrāfs Aigars Hibneris.
Sestdiena - tikai fotogrāfijai :)
Intensīva diena - lekcijas, diskusijas, praktiskās nodarbības + iespējama vienu stundu gara fakultatīvā nodarbība - individuālas lektora konsultācijas (iekļauts cenā), vieslektoru meistarklases un  tikšanās ar radošām personībām. Bet būs arī mājas darbs :( . :)
Nodarbību diena sadalīta divās daļās.
Pirmās daļas sākums 10.00
Otrās daļas sākums 13.00
Iespējama fakultatīvā nodarbība no 15.00 - 16.00
8.nodarbības, 40 akadēmiskās stundas - sestdienās no 10.00 - 15.00
No 15.00 - 16.00 interesentiem iespējama fakultatīvā nodarbība.
Detalizēts mācību plāns un stundu saraksts būs pieejams pirmajā nodarbībā.
Mācību maksa 240.00 eur
Var maksāt divās daļās.
Rēķina apmaksa ar bankas pārskaitījumu vai ar maksājumu karti.
Vietu skaits ierobežots.
Pieteikties:
Aizpildot pieteikuma formu zemāk ⬇︎
Rakstot FB personīgā sarakstē ⬇︎
E-pastā aigars@hibner.lv
Zvanot pa tālr. 29544747 darba laikā
Pieteikties
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies
Back to Top